(58) Novinky po dlouhých prázdninách

Ahoj, jak se máte? Po delší době jsem zpět! Byla jsem totiž na dlouhé dovolené – celé čtyři týdny!

A hned mám pro vás novinu! Založila jsem pro vás slowczech.com. Ode dneška můžete najít všechny nahrávky na této stránce. Můžete vyhledávat podle obtížnosti, podle obsahu či typu nahrávky – např. funny, short, s otázkami, rozhovory, spoken language, a tak dále. Těším se na vaše reakce a komentáře!

Co jsem dělala během mých dlouhých prázdnin? Navštívila jsem spoustu přátel, šla jsem za svědka na svatbě mému nejlepšímu kamarádovi, viděla jsem mnoho zajímavých míst, strávila jsem čas s mou rodinou, kterou vídám jednou ročně, sportovala jsem s mým přítelem, jedla jsem italskou zmrzlinu v Praze,… no bájo!

Nemohu říci, co bylo během těchto čtyř týdnů nejlepší. Nebyl snad ani jeden den, který by se mi nelíbil. První dva týdny jsme strávili v Česku s mým přítelem. On má totiž moc rád Česko, především Moravu, kde je dobré jídlo a pití! Prahu má rád, pro život by se mu ale líbilo spíše Brno. Co vy, jaké město máte v Česku nejraději?

milesovka_mine
Milešovka

No, a následující dva týdny jsme strávili s mou rodinou ve Francii. Popíjeli jsme dobré víno, jezdili na kánoích, navštívili muzeum, když pršelo, jeli na ryby, potápěli jsme se, šnorchlovali jsme, plavali jsme…

Jaká byla vaše dovolená či prázdniny? Kde jste byli? Co jste viděli? Co se vám nejvíce líbilo?

Moc se těším na novinky od vás,

Vaše Eliška

©SlowCZECH

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.