Slowczech slaví 5. narozeniny

Dneska pro tebe mám pozvánku. Slowczech slaví 5. (páté) narozeniny. Je mu už pět let, tadááá! Všechno nejlepší!

A proto organizujeme ONLINE PARTY. Kdy? Od 7. do 11. června 2021. Od pondělí do pátku. Už příští týden.

 

Jaký je program?

Zaprvé – pro tebe máme 9 online eventů. S Míšou, Lenkou, Michaelou, Petrou, Monikou, Emou a se mnou. Je nás 7 lektorek, které tvoříme podcasty a videa a další materiály. A ty s námi můžeš zdarma hrát hry a povídat si. Program je na webu slowczech. Každý den je 1 nebo 2 eventy, kapacita maximálně 10 lidí. V pátek je společný meeting a kapacita není omezená, není limitovaná.

Zadruhé – Vyhraj lekce zdarma. Podívej se na Instagram a Facebook. Je tam soutěž a můžeš vyhrát lekci zdarma.

Zatřetí – chceš si přečíst Story of slowczech? Napsala jsem verzi A1A2 a verzi B1B2. Za symbolickou cenu 55 korun si můžeš přečíst příběh, který má 10 stran. Podívej se do e-shopu slowczech.

Doufám, že se přidáš na online party. Slowczech, to jsou nejen materiály, ale hlavně komunita fajn lidí. Jsme komunita studentů a komunita lektorů. Chceme udělat svět lepší, chceme, aby čeština byla pro všechny a hlavně, aby to nebyla nuda! Učení musí být zábavné. Když je zábavné a když rozumíme, tak se učíme. Jak už 40 let říká lingvista Stephen Krashen – we all acquire the language the same way: when we get enough comprehensible input (it means sowething on our level that we understand), when we enjoy it and when we are in a low anxiety environment. Podívej se do transkriptu epizody, kde je link na 15 minutové video, kde Stephen Krashen ukazuje v praxi, jak se efektivně učit jazyky. No, a slowczech funguje na tomto principu – příběhy, logic in czech, obrázky, pomalé audio, comprehensible input – slow and simplified language.

Budeme rádi, když budeš příští týden slavit 5. narozeniny s námi a s ostatními studenty. Díky moc za to, že sleduješ slowczech! Měj se hezky, uč se dál česky a čau!

Music credit: Fesliyan Studios (licence slowczech), Trusted Advertising (By David Renda)

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.