(37) Co nejraději děláte na zahradě?

Zahrada je místo, které má každý rád (osobně tedy neznám nikoho, kdo by zahradu rád neměl). Zahrada je příjemné místo, kde rádi odpočíváme. A to především, když je hezky.

Co lze na zahradě dělat? Na zahradě lze například cvičit. Pokud máte doma málo místa, je zahrada skvělé místo na jógu či pár kliků. Na zahradě lze také grilovat – velice oblíbená činnost, mňam. Zrovna začíná grilovací sezóna, a proto v práci alespoň třikrát týdně mluvíme o tom, co a kde jsme grilovali.

Na zahradě lze také číst knihu. Toto je má oblíbená činnost. Dále se lze opalovat nebo jen tak ležet v trávě a pozorovat oblohu a poslouchat ptáky. Zkusili jste někdy vstát v 5:30 a jít na zahradu poslouchat ranní ptáky, kteří se probouzí do nového dne?

Mnoho lidí v Česku staví dům, protože je jejich snem mít vlastní zahradu. Ale nesmíme zapomenout na to, že se zahradou je také spousta práce – musíme sekat trávu, opravovat plot, starat se o zeleninu, stromy, květiny,… Jsou lidé, kteří na zahradě žádné květiny ani zeleninu nepěstují. Zahrada je pro ně místem odpočinku, barbecue a večerních posezení se sklenkou piva nebo vína. Na druhé straně je mnoho lidí, kteří mají zahradu jen pro to, aby mohli pěstovat zeleninu. Často mají Češi, kteří bydlí v bytě, zahradu nebo chatu mimo město, kam odpoledne nebo na víkendy jezdí.

zahrade

A co vy, máte zahradu? Co na zahradě nejraději děláte?

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.