Meet the team

ELIŠKA – founder and leader of slowczech

V roce 2016 jsem založila projekt slowczech. Miluju podcasty, videa a jazyky… Perfektní kombinace! Ráda mluvím s lidmi, učím se nové věci a generuji nápady. Vždy nejdřív skočím a potom přemýšlím.

Ve slowczech dělám hodně věcí. Více tady.

 

VENDY

Mám ráda květiny (mám jich doma 39!), sitcomy a komedie, ráda hraju ping-pong a často chodím na procházky. Jsem také překladatelka knih a filmů z francouzštiny a španělštiny

Ve slowczech dělám administativu, videa a Instagram. Více tady.

 

 

PETRA

Bydlím kousek od Brna se svojí velkou rodinou. Ráda chodím o přírody, hraju na kytaru a povídám si s lidmi. A miluju učení češtiny, protože jazyk nám otevírá cestu k srdcím druhých.

Ve slowczech dělám podcasty a videa. Více tady.

 

MONIKA

Mluvím anglicky, francouzky a teď se učím vietnamsky, protože bydlím v Saigonu. Miluju lidi – ráda poznávám nové lidi a ráda si s nimi povídám.

Ve slowczech dělám videa a  Instagram a učím děti ve “slowczech kids”. Více tady.

 

ŠÁRKA

Aktuálně žiju v Brně, ale kousek života jsem strávila i ve Španělsku a v Rusku. Odmalinka strašně ráda cestuju. I když si bez rodiny a přátel nedokážu svůj život představit.

Ve slowczech dělám videa a Instagram. Více tady.

 

BÁRA

Miluju svoji práci – od malička přirozeně ráda učím druhé lidi. Ráda komunikuju s okolím, ale taky mám ráda samotu. V lekcích mě baví konverzace a výslovnost.

Ve slowczech dělám podcasty, Instagram, hudební a výslovnostní kurzy. Více tady.

 

LENKA

Miluju cestování (moc mě baví autostop), zajímavé lidi, asijské jídlo, teplé letní noci, jihoamerickou kulturu a taky učit (se). Samozřejmě miluju svojí práci – učit češtinu. Jo a taky miluju svoje studenty!

Ve slowczech dělám Instagram a podcasty. Více tady.

 

MÍŠA

Baví mě moje práce, cizí jazyky (mluvím anglicky, rusky, německy a trochu španělsky), cestování po celém světě (učila jsem češtinu na univerzitě v Číně), pěší turistika, knížky, kytara a kočky.

Ve slowczech dělám podcasty a videa. Více tady.

 

MICHAELA

Ve svých hodinách ráda hraju hry, povídám si o českých idiomech a příslovích. Vedle učení češtiny mám ráda knihy, filmy, psy (nejvíce toho svého ), slunce a cestování.

Ve slowczech dělám kvízy a PDF materiály. Více tady.

 

EMA

Učím nejenom češtinu ale taky francouzštinu. Kromě výuky češtiny mám moc ráda cestování, jógu, hudbu a tanec. Zpívám v několika  kapelách a ve volném čase tančím salsu.

Ve slowczech dělám podcasty. Více tady

 

 

MÍŠA H.

Mám ráda dobré knihy a rockovou hudbu. Taky mě moc baví cestování, hlavně do severských zemí, a hraní všech typů her. Pocházím z Pelhřimova, města rekordů a kuriozit.

Ve slowczech jsem lektorka. Více tady.

 

 

DANIELA

Mám ráda les, zpěv, cestování a knihy. Díky češtině pro cizince se mi otevřela cesta k odlišným kulturám a jazykům.

Ve slowczech jsem lektorka. Více tady.

 

 

PEŤA S.

Bydlím v malém městě blízko Brna, protože potřebuju být každý den v přírodě. Venku ráda sportuju, poslouchám podcasty a audioknihy nebo trénuju svoje psy. Doma čtu a učím se cizí jazyky.

Ve slowczech jsem lektorka. Více tady.