Lektorka Míša

CZE: Ahoj, jsem Míša a už více než sedm let pomáhám svým studentům dělat pokroky v češtině. Mým cílem je, aby moji studenti komunikovali beze strachu a aby se čeština stala jejich koníčkem. Moje lekce jsou založeny na třech prioritách: co nejvíc konverzace, kvalitní zpětná vazba, individuální přístup. Už víte, co v češtině chcete umět, ale nevíte, jak to udělat? Můžu být váš průvodce a ukázat vám, jak toho dosáhnout. 

Co mě baví: moje práce, cizí jazyky (mluvím anglicky, rusky, německy a trochu španělsky), cestování po celém světě (učila jsem češtinu na univerzitě v Číně), pěší turistika, knížky, kytara a kočky.

ENG: Hello, my name is Míša and I have been helping my students progress in Czech for more than seven years. My goal is to lead my students to speak Czech without fear and to enjoy Czech as their hobby. My lessons are based on these priorities: to speak Czech as much as possible and individualized approach. Do you already know what you want to learn in Czech, but you´re not sure how to do it? I can become your guide and show you how to achieve this. 

What I enjoy: my job, foreign languages (I speak English, Russian, German, and a little Spanish), travelling (I taught Czech at a university in China), hiking, books, guitar and cats. 

Moje podcasty + videa.