(109) Co bys rád(a) věděl(a)?

Čauky! Budu dnes mluvit nejdříve k ženám. A potom k mužům. Doufám, mužové, že vám to nebude vadit 🙂

A tak tedy, otázky pro ženy:

Ahoj, co bys ráda věděla? Můžu ti odpovědět na mnoho otázek! 🙂 Ráda bys například věděla, jestli je hra na akordeon těžká? Nevím, jak těžké to je. Ale vím, že ani piano ani kytara nejsou těžké! Jenom potřebuješ pár let tréninku a hodně času 🙂 No, co dál. Ráda bys věděla, kolik je hodin? Ne, nemyslím si, že bys ráda věděla, kolik je hodin. To není důležité. Dnes musíme odpočívat! Ale možná bys ráda věděla, jestli mám nějaké zvíře? To je taková fajná otázka. Mám kocoura! Vlastně mám dva kocoury. Ale jen jeden kocour bydlí s námi. Druhý kocour bydlí o 2 000 km dál! Bydlíme totiž ve městě. A i když je tu okolo příroda, není jí dost. Zatímco tam, kde teď žije druhý kocour, je přírody hodně. Žije na venkově. A je moc spokojený. No, myslím si, že už toho víš hodně!

Budu teď mluvit k mužům.

Jak se máš? Co bys rád věděl? Můžu ti odpovědět na mnoho otázek! 🙂 Rád bys například věděl, jestli je hraní na počítači těžké? Hehe, myslím si, že není těžké. Myslím si, že je těžké přestat! 🙂 No, co dál. Rád bys věděl, jaké je dnes v Brně počasí? Ne, nemyslím si, že bys rád věděl, jaké je zde dnes počasí. To není důležité. Důležité je, jaké je počasí u tebe. Ale možná bys rád věděl, jak funguje brněnský orloj. No, tak to já bych také ráda věděla! Haha. Né, není to tak komplikované. Ale není to ani praktické. Ale brněnský orloj, který je jiný než ten pražský, zajímá hodně lidí. Hlavně hodně turistů. Víš, že každý den v 11 hodin orloj “vyplivne” skleněnou kuličku?

Zdroj fotky: www.orloj.eu/cs/ostrava_brno.htm

Thank you so much for listening. I hope that you enjoyed this podcast. Dont forget that if you are female, you will use all the time RÁDA BYCH VĚDĚLA,… if you are male, please use RÁD BYCH VĚDĚL. And one last point – if you wanna support SlowCZECH and help me to continue, you can contribute with 1€ on tipeee.com. Mockrát děkuji. Krásný den 🙂

Vaše Eliška

Music credit
Title: Venice Beach
Artist: Topher Mohr and Alex Elena
Download: https://www.youtube.com/audiolibrary/…

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.