About us

Slowczech is a language learning community. Slowczech team produces materials every week for you to practice and learn. We also have a community space in Brno for people and students to meet, study and learn a language. slowczech transforms the standard language school model by presenting information slowly, easily and interactively, enhancing your language experience.

With YouTubepodcast and events slowczech has a global community for you to join. As well as for serious learners, slowczech is just as useful for beginners looking for independent content. We’re changing how language is learnt by creating a community looking for more than getting their A1.

Do you want to know what is slowczech up to? Subscribe to our newsletter.

 

Who is in slowczech team?

ELIŠKA – founder and leader of slowczech

V roce 2016 jsem založila projekt slowczech. Miluju podcasty, videa a jazyky… Perfektní kombinace! Ráda mluvím s lidmi, učím se nové věci a generuji nápady. Vždy nejdřív skočím a potom přemýšlím.

Ve slowczech dělám hodně věcí. Více tady.

 

VENDY

Mám ráda květiny (mám jich doma 39!), sitcomy a komedie, ráda hraju ping-pong a často chodím na procházky. Jsem také překladatelka knih a filmů z francouzštiny a španělštiny

Ve slowczech dělám administativu, videa a Instagram. Více tady.

 

 

MONIKA

Mluvím anglicky, francouzky a teď se učím vietnamsky, protože bydlím v Saigonu. Miluju lidi – ráda poznávám nové lidi a ráda si s nimi povídám.

Ve slowczech dělám videa, produkty a učím děti ve “slowczech kids”. Více tady.

 

ŠÁRKA

Aktuálně žiju v Brně, ale kousek života jsem strávila i ve Španělsku a v Rusku. Odmalinka strašně ráda cestuju. I když si bez rodiny a přátel nedokážu svůj život představit.

Ve slowczech dělám videa a Instagram. Více tady.

 

BÁRA

Miluju svoji práci – od malička přirozeně ráda učím druhé lidi. Ráda komunikuju s okolím, ale taky mám ráda samotu. V lekcích mě baví konverzace a výslovnost.

Ve slowczech dělám podcast, Instagram, hudební a výslovnostní kurzy. Více tady.

PETRA

Bydlím kousek od Brna se svojí velkou rodinou. Ráda chodím o přírody, hraju na kytaru a povídám si s lidmi. A miluju učení češtiny, protože jazyk nám otevírá cestu k srdcím druhých.

Ve slowczech dělám podcast a videa. Více tady.

 

 

LENKA

Miluju cestování (moc mě baví autostop), zajímavé lidi, asijské jídlo, teplé letní noci, jihoamerickou kulturu a taky učit (se). Samozřejmě miluju svojí práci – učit češtinu. Jo a taky miluju svoje studenty!

Ve slowczech dělám Instagram a podcast. Více tady.

 

MÍŠA

Baví mě moje práce, cizí jazyky (mluvím anglicky, rusky, německy a trochu španělsky), cestování po celém světě (učila jsem češtinu na univerzitě v Číně), pěší turistika, knížky, kytara a kočky.

Ve slowczech dělám podcast a videa. Více tady.

 

MICHAELA

Ve svých hodinách ráda hraju hry, povídám si o českých idiomech a příslovích. Vedle učení češtiny mám ráda knihy, filmy, psy (nejvíce toho svého ), slunce a cestování.

Ve slowczech dělám kvízy a PDF materiály. Více tady.

 

EMA

Učím nejenom češtinu ale taky francouzštinu. Kromě výuky češtiny mám moc ráda cestování, jógu, hudbu a tanec. Zpívám v několika  kapelách a ve volném čase tančím salsu.

Ve slowczech dělám podcast. Více tady

 

 

MÍŠA H.

Mám ráda dobré knihy a rockovou hudbu. Taky mě moc baví cestování, hlavně do severských zemí, a hraní všech typů her. Pocházím z Pelhřimova, města rekordů a kuriozit.

Ve slowczech jsem lektorka. Více tady.

 

 

DANIELA

Mám ráda les, zpěv, cestování a knihy. Díky češtině pro cizince se mi otevřela cesta k odlišným kulturám a jazykům.

Ve slowczech jsem lektorka. Taky dělám podcast. Více tady.

 

 

PEŤA S.

Bydlím v malém městě blízko Brna, protože potřebuju být každý den v přírodě. Venku ráda sportuju, poslouchám podcasty a audioknihy nebo trénuju svoje psy. Doma čtu a učím se cizí jazyky.

Ve slowczech jsem lektorka. Více tady.

 

 

NICOLE

Ráda cestuju – jak po Česku, tak třeba i za oceán. Mám moc ráda hory a lezení. Hodně času trávím v přírodě. Když potřebuji zpomalit, věnuji se józe nebo relaxuji s knížkou.

Ve slowczech jsem lektorka, dělám podcast. Více tady.

 

 

MARTINA

Narodila jsem se v Ostravě, studovala jsem v Brně a dnes žiju v Praze. Mám ráda literaturu, hudební festivaly, divné filmy a výlety do přírody.

Ve slowczech jsem lektorka a dělám podcast. Více tady.

 

Find our GDPR here.