(248 **) Eliška – Poprázdninové novinky

Ahoj, tady Eliška, jak se máš? Jaké bylo léto? Toto je první poprázdninová epizoda. Jsi rád nebo ráda, že je podcast slowczech zpět?

Já jsem po dvou měsících zpátky v Česku a zpátky v práci. Dala jsem si stoprocentní pauzu od slowczech. A i když svoji práci, tedy slowczech, miluju, fakt jsem tu pauzu potřebovala. A teď se cítím líp. Navíc máme teď miminko. Je mu 8 měsíců a jako každé malé dítě je velmi aktivní. A taky mě nebo tátu potřebuje skoro pořád. Ale musím říct, že to je moc krásné mít miminko. Jsme fakt šťastní.

Tak, co je nového po prázdninách? Jaké jsou novinky ve slowczech?

Zaprvé, máme dvě nové lektorky. Teď jen nás 21 lektorek. Wow, mám fakt radost! Jestli hledáš online lekce češtiny, jenom 8 lektorek má čas na nové klienty. Tak šup šup na slowczech.com/czech-lessons

Zadruhé, připravujeme nové podcastove série, například já pracuju na sérii, kde budu mluvit o našem Road tripu. Petra bude pokračovat s pohádkami, improvizovaně, nebude číst pohádky z knihy. A nová lektorka Martina začne také dělat podcasty. Podcast je skvělá věc pro studium jazyka. Co myslíš?

Zatřetí, plánujeme živé eventy. Živé eventy v Praze, v Brně, pravidelné konverzační eventy (pravidelné, to znamená například každý druhý pátek nebo každý měsíc). Plánujeme taky víkendové eventy jako Full immersion. To bude fakt super. Chceš být víc v kontaktu s češtinou mimo online svět? Informace jsou vždycky na webu v sekci Kalendář www.slowczech.com/kalendář a v newsletteru.

No, začtvrté, to je novinka ode mě – našla jsem úžasnou paní na hlídání! Baby sitter neboli česky paní na hlídání nebo chůva nebo hlídačka, to je paní nebo slečna, která je s naším synem, když já chci mít chvíli volno nebo chci pracovat. Náš syn je velmi sociální, velmi pozitivní, usměvavý, spokojený, prostě bezproblémový. Ale já nejsem typ maminky, která s ním bude 3 roky sama doma jako hodně českých maminek. Potřebuju dělat i jiné věci, abych se cítila dobře. A proto jsem začala zase učit. Je to fakt super, miluju to, baví mě to! Jenom pár hodin týdně, ale určitě to znáš: Když je něco omezené (limitované), tak to potom člověk chce víc nebo si toho víc váží (appreciates more). Já si víc vážím práce a víc si vážím času se synem. Jestli chceš lekce se mnou, mám už jenom 2 volná místa na lekce, pondělí a středa odpoledne. A taky zase otvírám konverzační skupiny pro lower intermediate. Miluju skupiny a umím udělat lekce tak, že já mluvím maximálně 10 procent času a studenti 90 procent času. Tato konverzační skupina bude také v pondělí a ve středu odpoledne. Napiš na contact@slowczech.com, jestli tě lekce se mnou zajímají.

Tak, to jsou největší novinky. Všechny novinky můžeš pravidelně číst v našem newsletteru. Posíláme nabídky kurzů, konverzačních skupin, organizujeme eventy, publikujeme ebooky a self study kurzy… A tak dále. Jestli neodebíráš náš newsletter, můžeš začít na www.slowczech.com/newsletter

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.