⚪️🔴🔵 Jak se učit efektivněji?

Já jsem Michaela a chci s tebou sdílet svoji zkušenost ohledně WhatsApp kurzu. Proč zrovna WA kurz? Protože je to podle mě velmi efektivní způsob – jsi denně v kontaktu s češtinou a není to tak drahé! Zajímá tě víc? Čti dál.

Svůj první skupinový WA kurz jsem měla v létě letošního roku. Sešla se dohromady skvělá parta čtyř Američanek, takže jsme mohli témata a konverzaci volit hodně kulturně. Hodně jsem se od nich naučila i já a to je to, proč nejen WA kurzy ve slowczech ráda dělám – kurz ve slowczech je totiž téměř stoprocentní jistotou, že se sejdou skvělí lidé, kteří jsou motivovaní, navzájem se učí něco nového a rozšiřují si obzory.

A co jsme dělali? Posílali jsme si a komentovali si fotky, hádali jsme podle fotek, na jakém zajímavém místě jsme byli a co jsme tam dělali, psali jsme si o české a americké kultuře, jídlu a pití, letních aktivitách, každodenních věcech, počasí, ale také jsme se naučili něco nového z historie – na začátku léta byly totiž dva významné české svátky a taky jeden americký. Byl to nabitý měsíc, byli jsme v kontaktu denně a já jsem si to moc užila. Takže jestli hledáš novou cestu, nový přístup k učení se češtiny zábavnou a přirozenou cestou, nebo jen nemáš čas na klasické lekce, určitě se toho neboj a WA kurz vyzkoušej – třeba zjistíš, že právě tohle je pro tebe ten nejlepší způsob učení se češtiny!

Chceš to taky zkusit?

Zaujaly tě whatsappové kurzy?

Zjisti o nich víc tady.

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.